LMK FALEMO Červený Kostelec
Hlavní stránka arrow Historie arrow - rok 2013 arrow Bezmozci (bohužel) mezi námi
Bezmozci (bohužel) mezi námi Tisk E-mail
Napsal webmaster - 07.02.2013 17:07:44 , aktualizováno 10.01.2014 18:24:46   

Takto dopadlo naše letištní zázemí po nájezdu bezmozků Zamračený

Vyhlašujeme odměnu za svědectví nebo informace vedoucí k dopadení pachatelů!

Bezmozci 2013Bezmozci 2013Bezmozci 2013

cara595.gif

Jsou na světě lidé a zvířata. Jedni i druzí se naučili žít podle pravidel a zákonů. Jedni nemusí rozumět druhým, ale to neznamená, že jejich život nemá řád. V mnohých případech jsme se dokonce naučili žít nejen vedle sebe, ale tak nějak pospolu v souladu s přírodou. Jsou však ještě mezi námi zvláštní tvorové tzv. bezmozci. Co to takový bezmozek je a čím se vyznačuje? Zatímco ze zvířecí říše takový případ není znám, mezi lidmi se dost často bezmozci potulují. Zřejmě proto, že na sebe vzali lidskou podobu a na první pohled na nich není nic nápadného. Tajemství se ukrývá uvnitř. Tam, kde normální lidé mají mozek, který produkuje tu více, tu méně chytré myšlenky, tam kde se rodí inteligence, umění, láska a mnoho dalšího – tam bezmoci mají černou hmotu, která nejenže nedokáže vyplodit nic duchaplného, ale ke svému životu zřejmě potřebuje zmar, neštěstí a vůbec špatnosti tohoto světa. Takový bezmozek pak je zcela ovládán pouhým nízkým pudem něčemu škodit.

Zdá se vám to nereálné? Opak je pravdou a máme důkazy. Jistě se již každý z nás nepřímo nebo přímo setkal s takovými projevy, které se ve společnosti označují jako vandalství. Co je chytrého na tom, něco rozbít? Kolik odvahy musí bezmozek projevit, při ničení? Jaké uspokojení může mít z takového činu? Pro normálně myslícího tvora to není ani chytré, ani odvážné. Takové jednání je naopak hloupé, naivní a podlé. Bezmozkovy pudy ovšem byly zřejmě uspokojeny. Člověk, který mozek má a používá ho, nemůže cítit uspokojení, ale naopak opovržení nad následujícíma fotkama.

Naskýtá se otázka, co s tím? Jak se zachovat? A lze se vůbec bránit? ANO! A jde to přesně těmi zbraněmi, kterými bezmoci nedisponují. Je třeba se zamyslet, co na bezmozky platí, nebo čeho se takový bezmozek může bát.. Pravda, není toho mnoho, ale jedna věc přece. Bezmozek se dobře kamufluje a jde mu o to, vypadat jako ostatní myslící lidé. Jediné, co ho prozrazuje, jsou jeho činy a následné ukájení se nad špatností, kterou způsobil. A protože bezmozek je ze své podstaty zbabělec (vzpomeňte kolik „hrdinství a odvahy“ musel prokázat, jít a na opuštěném místě ztrestat neživou, nebránící se věc a rozmlátit ji), tak nejvíce se bojí prozrazení. Úplně se musí třást všeobjímajícím strachem, že dojde k tomu, že na něj někdo ukáže prstem – toto je bezmozek. Jednak to v očích myslících bytostí budí směs nevole, odporu a lítosti a jednak bude muset bezmozek čelit odplatě a hanbě.

V uplynulých týdnech jsme se stali oběťmi těchto bezmozků. Škoda je veliká, věc šetří policie. Nepočítám s tím, že by to bezmozek pochopil, nemá čím. Ale svým jednáním, za které je zodpovědný způsobil škodu, která několikanásobně převyšuje skutkovou podstatu trestného činu. V tuto chvíli snad už ani nejsem naštvaný. Teď se naopak usmívám při představě, jak se bezmozek klepe. A klepe se právem. Ono zlo nikdy nezůstane nepotrestáno. Nemusí to být hned zítra, za týden, za měsíc. Ale jednou, jednou přijde čas, kdy se to všechno provalí a bezmozek bude odhalen. O tom vůbec nepochybuji. Jsme přece v Čechách :o). Časem se najde dobrá duše, která toto poselství k bezmozkovi donese (kdo ví, možná tyto řádky čte a ještě se před chvíli radoval, jak nám to zavařil). Jenže milý bezmozku, čas pracuje proti tobě. A i kdyby…. I kdybych se náhodou pletl a zrovna tento případ zůstal nepotrestán z hlediska práva, věř že už teď jsi prohrál na celé čáře. Ostatním myslícím by tě vlastně mělo být líto. Vždyť si to vemte – takový bezmozek má teď strach a napadá mě asi tak 20 důvodů proč. A bude se bát do konce svých dnů. Bezmozek je vlastně postižený. On do konce života nic nevymyslí, nic hezkého nestvoří a nic pozitivního není schopen vnímat. To musí být strašný život…

Ale abychom ho dlouho netrápili, a já myslím, že mu to zase nějaká dobrá duše donese :o). Tak to trápení ještě zkrátíme a nabízíme odměnu za svědectví, nebo podstatnou informaci vedoucí k odhalení bezmozka.

A přátelé myslící – k vám jedna výzva. Nebuďme lhostejní k nepřístojnostem, které nás obklopují. Buďme všímaví a aktivní při odhalování bezmozků, a to nejen z prosté společenské potřeby, ale i ze zcela jednoduchého důvodu. Bezmozek je lump, který si do doby, než bude chycen, bude myslet, že když mu něco projde jednou, projde mu to i jindy. A dnes jsme řáděním bezmozků stiženi my, ale co zítra…. Je proto třeba všímat si svého okolí a aktivně zasahovat.

Pavel Koch

 
SEO by Artio

Kalendář akcí

<<  Únor 2016  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
29      

Blížící se akce

19.03.2016, 14.00
   Zvonění na mraky
30.04.2016, 17.00
   Čarodějnice na Končin...
12.06.2016, 14.00
   Končinská modelářsk...

WEBKAMERA

Webkamera na Končinách
Aktuální situace na našem letišti + aktuální počasí!

Podporují nás

Wikov MGI a.s.
RC Model Shop
ZÁPAČ -  zemědělské sdružení, Celba Josef
Rtyně.net
JPsoft - software & hardware

Ankety

Jak se vám líbila akce Noční lety

CSS validní XHTML validní