LMK FALEMO Červený Kostelec
Hlavní stránka arrow Historie arrow - rok 2012 arrow Novoroční přání
Novoroční přání Tisk E-mail
Napsal Pavel Koch - 01.01.2012 13:12:00 , aktualizováno 07.02.2013 17:54:22   

1.1. je tak trochu zvláštní den. Ne jen proto, že je to první den nového roku a většina z nás si dává nějaká předsevzetí a skoro všichni spřádají plány, čeho by chtěli v tom následujícím roce, na jehož prahu stojíme, dosáhnout. Ale také proto, že se každý tak trochu ohlédne za rokem starým, aby zhodnotil, co se mu povedlo a co ne. U mne se ubírají v tento čas myšlenky i modelářským směrem.

Modelářský klub zažil v uplynulém roce velmi dobrou sezónu, nebál bych se ji označit za prozatím nejúspěšnější. Možná to zní trochu odvážně, ale opravdu se nám povedlo prakticky vše, co jsme si předsevzali a marně pátrám v paměti po něčem, co se nám vyloženě nevyvedlo. Vyšly nám naše vlastní akce, dobře jsme se předvedli na akcích, kde jsme byli hosty, myslím, že se dařilo i soutěžícím. Neuvěřitelně vyšlo počasí a nemuseli jsme nic přesouvat nebo dokonce rušit. Na letišti se objevilo několik nových a skvělých modelů, rozrostli jsme se o několik nových modelářů. Show by si zasloužila samostatný článek, ale tím nechci unavovat. Jen jedna poznámka – nasadili jsme laťku tak vysoko, že budeme muset vyvinout značné úsilí, abychom ji udrželi. Publikovali jsme v několika časopisech a zajistili jsme si celé dvě strany v knize o Kostelci. Našlo by se toho jistě ještě víc. Uvědomuji si, že to vše představuje neuvěřitelné množství práce a spoustu času, který jsme tomu věnovali my všichni. Asi nemá cenu vypisovat všechny a vše, co kdo udělal. Je to celá řada drobných, menších, větších až velkých věcí. Od přinesení něčeho nebo čehokoliv jiného :o), opravu petlice, přes sekání, fotografování, úpravu webu nebo třeba výrobu kalendářů, až po samotnou pomoc při šou. Docela bych vyzdvihnul i pomoc těch znalejších méně znalým. Je to celá směsice třeba i drobností a činností vedoucích k tomu, že jsme klubem. Že jsme klubem dobrým, že jsme klubem, na který jsem pyšný a věřím, že i vy ostatní a že jsme klubem, ve kterém stojí za to být.

Co nás čeká v tom nadcházejícím roce, který začal právě tím dnešním prvním dnem… rád bych věděl, ale nevím a asi to neví nikdo. Tedy plán je takový, že uspořádáme opět několik akcí, na několik jich vyjedeme, někteří navštíví soutěže, někteří zalétnou nové stroje atd. Ale to je plán a jeho realizace je jiná věc. Přeji vám všem, aby se dařilo dosáhnout vytýčených cílů. Úspěchy na soutěžích, dostatek času i financí na provozování koníčka, který nás spojuje. Přeji sice jednoduchou, ale možná nejdůležitější věc – zdraví. Přeji všem úspěch v práci, ať je jakákoliv. Zvláště pak držím palce těm, kteří se rozhodli prorazit v oblasti modelářství. Zkrátka – ať se daří a ať už vás potká během roku cokoliv – přežijte to v klidu a ve zdraví. A na závěr to naše modelářské přání. Kolik startů, tolik přistání. Ať vám to kluci všem lítá!

Váš náčelník

 
SEO by Artio

Kalendář akcí

<<  Únor 2016  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
29      

Blížící se akce

19.03.2016, 14.00
   Zvonění na mraky
30.04.2016, 17.00
   Čarodějnice na Končin...
12.06.2016, 14.00
   Končinská modelářsk...

WEBKAMERA

Webkamera na Končinách
Aktuální situace na našem letišti + aktuální počasí!

Podporují nás

Wikov MGI a.s.
RC Model Shop
ZÁPAČ -  zemědělské sdružení, Celba Josef
Rtyně.net
JPsoft - software & hardware

Ankety

Jak se vám líbila akce Noční lety

CSS validní XHTML validní